Jumping Fitness - Branşlarımız - Wind Life Club

Jumping Fitness

Jumping Fitness

Jumping Fitness

Jumping Fitness antremanları esnasında vücudunuzda 400’den fazla kas çalıştırılır. Kondisyon ağırlıklı benzer sporlarla kıyaslandığında, vücunuzdaki tüm kasları aynı antremanda en fazla çalıştıran ve yağ yakımı sağlayan bir spordur. Jumping Fitness koşudan bile daha etkilidir ve eklemlerinizi de korur!

Jumping Fitness, karın, bacak, kalça başta olmak üzere tüm vücut bölgelerini çalıştırır. Dinamik hareketler sayesinde kondisyonunuzu iyileştirir ve sırt bölgesini güçlendirerek sorun yaşanmasını önler.

Jumping Fitness antrenmanları sırasında salgılanan mutluluk hormonları, kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar. Jumping Fitness antremanları, enerjik müzikler eşliğinde yapılan bir grup çalışmasıdır. Gün içinde yaşadığınız negatif olayların neden olduğu stresden sizi arındırır.

Eğer eğlenerek spor yapmak istiyorsanız; yaşınız, kilonuz ve spor alışkanlıklarınız fark etmez, sizi Jumping Fitness’a bekliyoruz! Hareketler ve koreografi kolayca öğrenilebilir ve herkes tarafından uygulanabilir. Jumping Fitness da mutluluk ve başarı garantidir./ / /